HAKKIMIZDA

ACEGEN Yazılım olarak 2010 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. Şirketimizin merkezi Sakarya Üniversitesi Teknokentte yer almaktadır.

ACEGEN Yazılım tarafından geliştirilmiş bir çok yazılım projemiz Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. En güncel tredleri takip etmekteyiz ve öğrendiğimiz yenilikleri tüm projelerimize aktarmaktayız.

Yazılım projemizin dışında haber sayfası, sosyal medya kullanımı ve digital reklamcılık alanlarında da ciddi faaliyetlerde bulunmaktayız.

KariyerMemur.com, DinGorevlileri.com.tr ve SaglikGorevlileri.com gibi internet sitelerimiz ile günlük 10 binlerce kişiyi ulaşmaktayız. Son projemiz olan DHBT Okulu markasıyla başladığımız instagram sayfası çok kısa sürede 32 bin kişiye ulaşmıştır. DHBT sınavına girecek adaylar tarafından takip edilen instagram sayfamızdan DM ya da farklı iletişim kanallarıyla uygun fiyata DHBT sınavlarına hazırlık kitaplarını alabilecekleri, güvenilir ve hızlı teslimat yapabilecek e-ticaret sitesi öneri isteklerinin yer aldığı yüzlerce mesaj aldık.

ACEGEN Yazılım olarak adaylar tarafından gelen bu mesajlara kayıtsız kalamadık. ARGE departmanız tarafından yılların tecrübesiyle ve kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurarak kitap satışı yapacağımız E-ticaret platformumuzu SeriKitapal.com internet adresiyle değerli takipçilerimizin hizmetine sunduk.

AMACIMIZ

Amacımız, DHBT sınavına hazırlık kitaplarının yer aldığı e-ticaret sitemize çok kısa bir süre içinde ÖSYM tarafından yapılan tüm sınavların hazırlık kitaplarını ekleyerek, siz değerli takipçilerimize en uygun fiyata ve en kısa sürede ulaştırmaktır.

En güncel kitaplar satışa çıktığında haberdar olmak için telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

Telefon numaranızı asla üçüncü kişilerle paylaşmayacağız..